"А" Окръжна група - Север, 8 кръг: ФК "Сокол" Негован - ФК "Локомотив - БДЖ"

Представителният футболен отбор на националния железопътен превозвач "Локомотив - БДЖ" победи отбора на ФК "Сокол" Негован с 2:3.

Футболната среща се изигра при неподходящи атмосферни условия поради силния вятър, което през по-голямата част от първото полувреме сякаш пречеше на играчите и от двата отбора да сътворят нещо смислено на терена. Така едва осем минути преди края на полувремето железничарите откриха резултата след далечен удар и неубедителна вратарска намеса.

През второто полувреме отборът на "Локомотив - БДЖ" заигра по-добре и след няколко изключително остри контраатаки до 60-ата минута на мача резултатът вече беше 0:3. До края на срещата домакините от ФК "Сокол" Негован намалиха резултата след деректен изстрел във вратата от пряк свободен удар и след изпълнение на дузпа за крайното 2:3.