Купа на аматьорската лига, полуфинал - Зона "София", ФК "Локомотив - БДЖ" - ФК "ЦСКА 1948"

Представителният футболен отбор на националния железопътен превозвач "Локомотив - БДЖ" загуби в полуфинална среща за Купата на аматьорската лига - Зона "София" от отбора на "ЦСКА 1948".

Двубоят между двата отбора се развиваше равностойно до 30-ата минута на първото полувреме, когато след дълга центрирана топка от половината на ЦСКА нападател на гостите беше изведен сам срещу вратаря на отбора на БДЖ и откри резултата за 0:1.

През втората част при идентична ситуация резултатът беше променен на 0:2, а в самия край на мача при центриране извън наказателното поле и неразчетена намеса на вратаря на "Локомотив - БДЖ" беше оформен и крайния резултат 0:3 за отбора на "ЦСКА 1948".

Пълният запис на футболната среща можете да гледате на следния линк:

ФК "Локомотив - БДЖ" - ФК "ЦСКА 1948" (Купа на аматьорската лига, полуфинал - Зона "София")