"А" Окръжна група - Север, 7 кръг: ФК "Локомотив - БДЖ" - ФК "Левски" Чепинци

Представителният футболен отбор на националния железопътен превозвач "Локомотив - БДЖ" претърпя второто си поражение за сезона в "А" Окръжна група - Север. В изключително напрегнат и ожесточен сблъсък железничарите загубиха с 0:2 от отбора на ФК "Левски" Чепинци.

Въпреки равностойното развитие на двубоя, след неразчетена намеса на вратаря на домакините при центрирана топка в наказателното поле, резултата беше открит още в 16-ата минута на мача. Десетина минути преди края на първото полувреме отборът на БДЖ пропусна най-сериозното си положение в срещата, когато след удар от близко разстояние топката срещна напречната греда.

През втората част футболната среща протече с изключително много накъсвания на играта и изнервяне на обстановката, въпреки което ФК "Локомотив - БДЖ" създаде още няколко голови ситуации пред вратата на гостите.

Минути преди края на двубоя при центрирана топка от полето на ФК "Левски" Чепинци, нападател на гостите се откъсна сам срещу вратаря и го изпревари в борбата за топката пред наказателното поле, с което беше оформен и крайният резултат от 0:2.