"А" Окръжна група - Север, 9 кръг: ФК "Локомотив - БДЖ" - ФК "Въстаник" Войнеговци

Представителният футболен отбор на националния железопътен превозвач "Локомотив - БДЖ" изигра един от най-добрите си мачове от началото на сезона в "А" Окръжна група - Север, като победи категорично отборът на ФК "Въстаник" Войнеговци с 4:1.

Футболната среща започна неблагоприятно за отбора на БДЖ, които допуснаха попадение в своята врата още в самото начало на мача. До края на първото полувреме последваха куп пропуски пред вратата на ФК "Въстаник" Войнеговци и около седем минути преди края на полувремето резулатът закономерно беше изравнен.

През втората част събитията на терена продължаваха да се развиват под диктовката на домакините, които не след дълго отбелязаха за 2:1. Това не спря устрема на ФК "Локомотив - БДЖ" към вратата на гостите от Войнеговци и след неколцина пропуски до края на срещата домакините се отчетоха с още две попадения, с което оформиха крайното 4:1.