"А" Окръжна група - Север, 4 кръг: ФК "Локомотив - БДЖ" - ФК "Надежда" Доброславци

Представителният футболен отбор на националния железопътен превозвач "Локомотив - БДЖ" претърпя първо поражение от изиграните си до момента мачове в "А" Окръжна група - Север. Костелив орех за отбора на БДЖ се оказаха съперниците им в четвъртия кръг на надпреварата, отборът на ФК "Надежда" Доброславци, които продължават да бъдат непобедени и след четвъртия си изигран мач.

През първото полувреме двата отбора бяха равностойни на терена, до момента в който беше отсъден наказателен удар за гостите, след нарушение в наказателното поле, извършено от бранител на "Локомотив - БДЖ". Още преди средата на втората част, отново от статично положение след изпълнение на пряк свободен удар и неубедителна намеса на вратаря, се стигна до 0:2 за отбора на Доброславци.

До края на двубоя и двата отбора имаха няколко възможности да променят резултата, като при една от ситуациите за гостите се стигна до 0:3 след удар от границата на наказателното поле.